Хотел „Хелиер“ е разположен на два километра от град Якоруда, а от курорта Банско го делят двадесет и пет километра. Намира се в полите на Рила и е заобиколен от дивните гледки на Пирин и Родопите.
За настаняване тук подготвени са 8 ДВОЙНИ СТАИ, 2 ТРОЙНИ СТАИ и 4 АПАРТАМЕНТА. Уютната им обстановка бива допълвана от удобства като LCD ТЕЛЕВИЗОРИ, КАБЕЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ, Wi-Fi ИНТЕРНЕТ. От терасите и прозорците се открива невероятен ПАНОРАМЕН ИЗГЛЕД!
РЕСТОРАНТЪТ на хотела предвижда четиридесет и пет места, а ПАНОРМАНАТА ТЕРАСА предлага още четиридесет и четири места. В менюто ще откриете разнообразни ястия от българската кухня. Менюто може да разгледате подробно ТУК. Заведението е удачно място за организирането на коктейли, студентски партита, сватби, фирмени партита, абитуриентски балове, лични и професионални празници!
Хотел „Хелиер“ разполага с ВЪТРЕШЕН БАСЕЙН. Той черпи вода от ТОПЪЛ МИНЕРАЛЕН ИЗВОР, което го прави едно то най-предпочитаните места, подходящо както за отдих, така и за лечение! Минералната вода в него е хипертермална с ТЕМПЕРАТУРА ОТ 42°C. Тя има широко приложение като е особено подходяща при лечение на заболявания на опорно-двигателната система. Към басейна на хотела има и САУНА. Пред него пък е обособен външен кът за слънчеви бани с изглед към Родопите. На разположение е още и ВЪНШНО ДЖАКУЗИ.
ЦЕНИ:
Двойна стая – 50 лева Тройна стая – 60 лева Апартамент (спалня и две легла) – 75 лева Апартамент LUX – 90 лева
Цените включват нощувка и закуска.
Заповядайте! |